اخبار آرمین فولاد

پخش عمده لچکی شمال

توسط آهن آلاتدر 1 بهمن 1402

پخش عمده لچکی شمال

از انواع تجهیزاتی که در ساخت و ساز به کار برده می شود، لچکی می باشد که به آن لجکی نیز گفته می شود. به همین دلیل بهتر است که خرید آن را از یک مرکز پخش معتبر انجام دهید. این محصول باعث می شود تا اتصال بین فلزات در سازه افزایش پیدا کند که این از اهمیت زیادی بهره مند است. این محصول از مشخصات مهمی بهره مند می باشد که می توانید بهترین خرید را از مرکز پخش عمده لچکی شمال انجام داده و پروژه خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

خرید لچکی از شمال

از انواع فلزاتی که به صورت مربع یا مستطیل ساخته شده است و برای سازه های تخصصی ایفای نقش می کند، لجکی می باشد. البته می توانید گاهی آن را در شکل های هندسی متنوعی تهیه و خریداری کنید. بهتر است بدانید که  هر چه میزان  نیرویی که به روی سازه شما بیشتر است، افزایش پیدا کند، در نتیجه به لچکی بزرگتری نیاز خواهید داشت.

این محصول به صورت یک بست به کار برده می شود که در گوشه یا کنج سازه به کار برده می شود و باعث تقویت ساختمان می شود. در واقع این محصول به دست مهندسین برای متصل کردن شاه تیرها و تیرآهن ها به ستون و اعضای خرپا در یک ساختمان، پل و سایر سازه های پیچیده استفاده می شود.

به این منظور پخش عمده لچکی شمال با کیفیت تضمین شده و به صورت ایده آل صورت می گیرد. این مرکز پخش در سریع ترین زمان سفارش شما را در محل پروژه تحویل میدهد. همچنین بهتر است بدانید که این محصول از ورق های آلومینیومی مقاوم ساخته شده است که به شدت کاربردی هستند.

از آن می توان برای استحکام و تقویت تکیه گاه های سازه به صورت گسترده استفاده کرد و شاهد یک نتیجه عالی و چشم گیر بود. این محصول می تواند در عین حال جلوه جذاب تری در سازه شما ایجاد کند که این ایده آل است. بهتر است بدانید که در زمان خرید بهتر است به اندازه و استحمام لچکی توجه کنید.

چرا که این اندازه با توجه به عملکرد سازه مشخص می شود و از این نظر حائز اهمیت است. پس به خودی خود نمی توانید آن را تهیه و خریداری کنید و نیاز به یک انتخاب دقیق دارید.

چرا استفاده از لجکی برای ساختمان الزامی و حیاتی است؟

این محصول به نام ورق پشت بند نیز شناخته شده است که یک عضو مهم در سازه محسوب می شود که در اشکال متنوع همانطور که به آن اشاره شد طراحی و ساخته می شود. به همین دلیل از آن برای تقویت و تثبیت اتصالات در اسکلت فولادی کمک می گیرند.

پس بهتر است بدانید که این محصول به دلیل آن که باعث استحکام سازه می شود، در اسکلت بندی ساختمان نقش مهمی را ایفا می کند. چرا که از طریق اتصال عموی و افقی تیرهای فولادی به دست می آید و مهمترین بخش سازه را شامل می شوند.

پس زمانی که نبشی در محل اتصال پل یا ستون در سازه های فولادی به تقویت نیاز داشته باشد، لجکی به کار می اید و ایفای نقش می کند. پرا که نبشی به تنهای قادر به تحمل کردن بارهای مرده نمی باشد و بدون استفاده از لچکی ممکن است باعث به بار آوردن خسارت های جبران ناپذیر زیادی شود.

این صفحه فولادی با ضخامت های متنوع 10 تا 12 میلی متر موجود می باشد و به بهترین شکل عمل می کند. به  همین دلیل است که استفاده از آن ها در ساختمان سازی حیاتی و الزامی می باشد و نمی توان آن را نادیده گرفت. پس می توانید خرید آن را از مرکز پخش عمده لچکی شمال انجام دهید.

خرید لچکی در شمال به چه منظور صورت می گیرد؟

در رابطه با اهمیت خرید این محصول با توجه به موارد ذکر شده بهتر است بدانید که به صورت گسترده می توان کاربردهای آن را به شکل مختصر به صورت زیر دسته بندی کرد که هر یک از آن ها از اهمیت زیادی بهره مند می باشند:

 • تقویت خرپا در انواع سازه های چوبی و فلزی
 • تقویت کردن اتصالات در محل رسیدنی های تیرهای اصلی و فرعی به ستون ها
 • ایحاد مقاوم سازی در سازه هایی که تحت فشار بالا هستند.
 • تقویت کردن اتصالاتی که در اجزای پل ها وجود دارند
 • آب بند کردن سدها از مهمترین کاربرد آن ها محسوب می شود.
 • به صورت بست برای تقویت کردن گوشه و کنج سازه ایفای نقش می کنند.

خرید عمده انواع لچکی از شمال

زمانی که برای خرید عمده از مرکز پخش عمده لچکی شمال اقدام می کنید، با انواع این محصول روبرو می شوید که باید آن را با توجه به نیاز پروژه خود تهیه و خریداری کنید. به این منظور بهتر است بدانید که این محصول در انواع متنوعی ساخته شده است که شامل موارد ذکر شده در زیر می باشند:

 • انواع لچکی فشرده که قطعه متصل شونده در آن در نزدیکی زاویه قائم اتصال جای می گیرد و به کار برده می شود.
 • انواع لچکی غیر فشرده نوع دیگری از آن است که شبیه به نوع فشرده آن می باشد. با این تفاوت که در این نوع قطعه متصل شونده در بخش دورتری از زاویه قائم اتصال نصب و راه اندازی می شود.
 • ورق های لچکی گسترده به نوع دیگری گفته می شود که از طراحی های هندسی پیچیده و خاصی بهره مند هستند که در آن ها با توحه به تغییر دادن نقطه ثقل، چند قطعه به یکدیگر متصل شده اند که این کار به صورت همزمان صورت می گیرد.

می توانید با مراجعه به این سایت انواع این محصول را در نوع دلخواه با توجه به نیاز پروژه خود تهیه و خریداری کنید. کارشناسان به شما در داشتن یک خرید موفق و عالی کمک می کنند.

کلام آخر

خرید عمده  این محصول نه تنها به نفع شماست، بلکه به نفع فروشنده نیز می باشد. به این صورت می توانید بهترین انواع مصالح را برای سازه های خود تهیه کنید. خرید عمده این محصول از شمال با بهترین کیفیت و قیمت اقتصادی صورت می گیرد که به معنای افزایش کیفیت پروژه شماست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید
  تماس مستقیم