اخبار آرمین فولاد

قیمت تیرآهن 16 ساری

توسط آهن آلاتدر 30 شهریور 1402

قیمت تیرآهن 16 ساری

از دسته مصالح ساختمانی پر فروش، تیرآهن ها هستند که بدون شک نقش مهمی را در ساختمان سازی و زندگی ما بازی می کنند. بر این اساس، این دسته از مصالح باید از بهترین برند تولید کننده تهیه و خریداری شوند. به همین دلیل می توانید به سراغ سایت تیرآهن ساری بروید که انواع این مصالح را با عالی ترین قیمت عرضه می کند. بهتر است بدانید که قیمت تیرآهن ۱۶ ساری در این سایت بسیار به صرفه می باشد.

قیمت تیرآهن 16 در ساری به چه صورت محاسبه می گردد؟

مهمترین شاخصه در خرید انواع تیرآهن، قیمتی است که برای آن در نظر گرفته می شود. بر این اساس، بهتر است بدانید که این نوع تیرآهن دارای قیمت ثابتی ندارد. چرا که با توجه به فاکتورهای مهمی تعیین می گردد. از جمله مهمترین این فاکتورها می توان به نوع و کیفیت محصول، برند سازنده، وزن و سایز تیرآهن ها اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است که نوسانات ارز و میزان عرضه و تقاضا در بازار، تاثیر به سزایی در قیمت تیرآهن ۱۶ ساری دارند. بر این اساس، می توانید به راحتی این محصول را تهیه کنید. برای اطلاع دقیق تر از قیمت تیرآهن در ساری، می توانید به سایت مورد نظر مراجعه کرده و از لیست قیمت روز آن اطلاع کسب کنید.

سایز 16 تیرآهن از دسته پرفروش ترین انواع این مصالح است که از مقاومت زیادی در ساری بهره مند است و با خیال آسوده می توانید آن را برای پروژه خود تهیه کنید. این تیرآهن از پرمصرف ترین ها و پرطرفدارترین های بازار محسوب می شود.

به صورت کلی می توان به این موضوع اشاره کرد که وزن هر شاخه تیرآهن 16 ساری، با 165 کیلوگرم برابر است. همچپنین وظیفه اصلی آن ها تحمل کردن تنش هایی است که از نیروهای برشی و لنگر خمشی ایجاد می شوند. این دسته از تیرآهن ها در کیفیت درجه یک عرضه شده اند.

سایز و ضخامت آهن، نوع مقطع، جنس، متراژ و .. از سایر عوامل تاثیر گذار در قیمت تیرآهن ۱۶ ساری محسوب می شوند. با توجه به این موارد قیمت با نوسانات زیادی همراه است که اطلاع یافتن از آن ها قبل از خرید محصول از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

قیمت روز تیرآهن 16 ساری

یکی از پرمصرف ترین تیرآهن ها، همانطور که یکبار به آن اشاره شد، تیرآهن سایز 16 است. این مصالح با توجه به موارد ذکر شده با تغییر زیادی در قیمت همراه هستند. همچنین بهتر است بدانید که به روزترین قیمت تیرآهن ۱۶ ساری همچنان یکی از چالش برانگیز ترین مسائل محسوب می شود.

پس قبل از آنکه خرید خود را ثبت کنید، اطلاع از قیمت روز را فراموش نکنید. در سایت مورد نظر می توانید به راحتی از قیمت روز مطلع شوید. همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و یک خرید معتبر را تجربه نمایید. کارشناسان خرید در این زمینه به شما کمک می کنند.

از دسته پرکاربردترین سایزهای تیرآهن، سایز 16 است که در پروژه های ساخت و ساز به شدت استفاده می شود. این مقطع در واقع جزو ثابت تمامی اسکلت های ساختمانی به حساب می آیند و نمی توان اهمیت آن را در ساخت و ساز منکر شد.

چگونه تیرآهن سایز 16 ساری را تهیه کنیم؟

برای آنکه بتوانید این نوع مصالح را برای پروژه های خود تهیه و خریداری کنید، تنها کافی است بدون اتلاف وقت به سایت مورد نظر مراجعه کنید. در این سایت تمامی جزئیات محصول برای شما عزیزان ثبت شده است. پس می توانید از آن ها اطلاع کسب کنید.

همچنین قیمت تیرآهن ۱۶ ساری در این سایت با توجه به کیفیت درجه یک این محصولات در نظر گرفته شده است. پس می توانید با خیال آسوده بدون واسطه بهترین و ارزان ترین قیمت تیرآهن را تهیه کنید. تنها کافی است هوشمندانه عمل کنید.

تنها با یک کلیک ساده وارد سایت شده و به بخش محصول مورد نظر خود مراجعه کنید. در نتیجه می توانید خرید خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی کرده و می توانید آن ها را در محل پروژه تحویل بگیرید.

راهنمای خرید تیرآهن 16

برای آنکه بتوانید یک محصول مقاوم و با کیفیت را تهیه کنید، توجه به نکات طلایی حائز اهمیت است. به این صورت می توانید پروژه خود را با موفقیت طی کنید. از جمله مهمترین این نکات، می توان به نوع تیرآهن، سایز و ابعاد آن، جنس و متریال ساخت، برند سازنده، دست دوم یا دست اول بودن آن و سایر جزئیات محصول اشاره کرد.

قیمت تیرآهن ۱۶ ساری نیز در خرید این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین با در نظر گرفتن تمامی نکات مهم می توانید یک خرید  ایده آل را تجربه کنید. تنها کافی است بی گدار به آب نزنید و به هر فروشگاهی که نمی شناسید مراجعه نکنید.

تیرآهن ها نقش مهمی را در سازه های شما بازی می کنند. به همین دلیل خرید یک تیرآهن با کیفیت پایین می تواند کیفیت پروژه شما را پایین آورده و نتیجه عملکرد آن را به خطر اندازد. پس بهتر است برای بهتر شدن فرآیند پروژه خود بهترین نوع تیرآهن را تهیه کنید.

قیمت تیرآهن 16 دست دوم

اگر به دنبال این هستید که از قیمت تیرآهن ۱۶ ساری دست دوم اطلاع کسب کنید، می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید. بر این اساس، می توانید بهترین نوع این مصالح را تهیه و خریداری نمایید.

مرکز پخش ساری به صورت آنلاین انواع مصالح ساخت و ساز را برای شما عزیزان عرضه کرده است و می توانید در سریع ترین زمان مصالح مورد نیاز پروژه خود را تهیه و خریداری کنید. برای انواع آن ها در این مجموعه مناسب ترین قیمت در نظر گرفته شده است.

کلام آخر

با توجه به قیمت تیرآهن ۱۶ ساری که در این سایت مشخص شده است، می توانید با کیفیت ترین انواع این مصالح را در قیمت به صرفه تهیه و خریداری کنید. تنها کافی است هدف خود را از خرید تیرآهن مشخص کرده و با در نظر گرفتن جزئیات محصول یک خرید ایده آل را تجربه کنید که برای آن ها قیمت مناسبی در نظر گرفته شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید
    تماس مستقیم