اخبار آرمین فولاد

قیمت تیرآهن 14

توسط آهن آلاتدر 13 آبان 1402

قیمت تیرآهن 14

از انواع مصالح ساختمانی پرکاربرد می توان به انواع تیرآهن اشاره کرد که از تنوع زیادی برخوردار هستند. این محصول توسط برندها و کارخانجات زیادی طراحی و تولید شده است که باید بتوانید آن را از یک کارخانه معتبر تهیه کنید. چرا که تیرآهن از دسته مهمترین مصالح محسوب می شود که کیفیت آن تاثیر به سزایی در کیفیت پروژه شما دارد. می توانید در این سایت از به روزترین قیمت تیرآهن 14 اطلاع کسب کنید.

تیرآهن 14 چیست؟

از حیاتی ترین انواع تیرآهن در ساختمان سازی، تیرآهن 14 می باشد که از مقاومت بالایی بهره مند است. در واقع نحوه ساخت آن ها به صورتی است که می تواند دوام زیادی داشته باشد. این محصول از پرکاربردترین های بازار است که ارتفاع، جان و بال و وزن هر یک از آن ها می تواند متنوع باشد.

در واقع وقتی سخن از تیرآهن 14 می شود، منظور فاصله ای است که بین دو بال یا طول جان تیرآهن ایجاد شده  است. این دسته از تیرآهن ها با توجه به استانداردهای لازم طراحی و تولید شده اند و از مشخصات فنی عالی بهره مند هستند.

این محصول در انواع مشخصات فنی مهمی طراحی و ساخته شده است و از پرمتقاضی ترین انواع آهن آلات در عرصه بازار صنایع محسوب می شود. از آن ها معمولا در انواع متنوع به صورت گسترده استفاده می شود که بهتر است آن را از برندهای شناخته شده و معتبر تهیه و خریداری کنید.

این محصول با توجه به استانداردهای تولید شده در انواع IPE، INP و IPB طراحی و ساخته شده است که هر یک از آن ها از مشخصات مهم و مربوط به خود بهره مند هستند. پس اکثر تولید کنندگان به طراحی و ساخت این دسته از تیرآهن ها، با توجه به این استانداردها می پردازند.

خرید انواع تیرآهن 14

در زمان خرید بهتر است به این موضوع توجه کنید که در انواع وزن های متنوعی ساخته شده است. پس می توان انواع این تیرآهن 14 را شامل سه وزن مهم تیرآهن سیک یا 120، تیرآهن 130 کیلویی متوسط و 140 کیلویی سنگین تقسیم بندی کرد.

بنابراین باید با توجه به هدف خود در خرید این محصول، آن را تهیه کنید. البته این نوع تیراهن در رابطه با سایر مدل های آن به دلیل کیفیت ساخت بالا و مقاومت بی نظیر، از قیمت نسبتا بالاتری بهره مند است. با این وجود می توانید خرید انواع آن را در مناسب ترین قیمت تیرآهن 14 از سایت مورد نظر انجام دهید.

خرید این مصالح باید با توجه به پروژه یا که قصد استفاده از آن را دارید صورت بگیرد. تنها در این صورت می توانید یک خرید موفقیت آمیز داشته باشید. این نوع تیرآهن باعث می شود تا هزینه های شما در عملیات های ساختمانی کاهش پیدا کند.

تیرآهن 14 به چه دردی می خورد؟

با توجه به انواع این نوع تیرآهن، بهتر است که هدف خود را از استفاده از آن در زمان خرید مشخص کنید. بر این اساس، بهتر است بدانید که این نوع تیرآهن از کاربرد نامحدودی بهره مند است. از جمله مهمترین کاربرد آن ها می توان به استفاده آن در ساختمان سازی، در ساخت خرپا، پوشش سقف، نعل و … اشاره کرد.

البته بهتر است بدانید که نمی توان کارایی چشم گیر این دسته از مصالح را در پالایشگاه ها و ساخت اسکله و کشتی نادیده گرفت. چرا که به دلیل مقاومت بالایی که دارد، به صورت گسترده از آن در ساخت لنج و قایق کمک گرفته می شود.  این محصول به عنوان متداول ترین انواع تیرآهن، در صنایع ایفای نقش می کند.

این دسته از تیرآهن در انواع سایزبندی های 12، 14، 16، 18 و 20 ساخته شده است که از پرکاربردترین ها در صنعت ساخت و ساز محسوب می شوند. البته می توان گفت که همانطور که ذکر شد، سایز 14 آن از پرکاربردترین ها به حساب  می آید که از آن به صورت گسترده استفاده می شود.

با توجه به موارد ذکر شده، بهتر است بدانید که نمی توان برای استفاده این تیرآهن محدودیتی در نظر گرفت. چرا که در اطراف ما به شدت به کار برده می شود و ایفای نقش می کند. پس بسیار اهمیت دارد و به یکی از پرفروش ترین ها در بازار صنایع تبدیل شده است. می توانید از به روزترین قیمت تیرآهن 14 در سایت اطلاع کسب کنید.

قیمت روز تیرآهن 14 به چه صورت محاسبه می شود؟

بهتر است بدانید که شاخصه قیمت تیرآهن 14 در بحث خرید این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که برای کسی که قرار است برای پروژه خود به صورت عمده آن را تهیه کند، این قیمت بسیار به چشم می آید. بنابراین بهتر است بدانید که قیمت  این نوع تیرآهن، با توجه به عوامل مهمی تعین می گردد.

از جمله مهمترین این عوامل می توان به ابعاد و اندازه تیرآهن، نوع آن، سبک و یا سنگین بودن تیرآهن 14، کیفیت ساخت، برند سازنده، میزان عرضه و تقاضا در بازار، نوسانات ارز و .. اشاره کرد. به صورت کلی تمامی موارد در جزئیات این محصول در قیمت آن تاثیر مستقیم دارند.

پس بهتر است که قبل از  خرید ابتدا آن ها را مورد بررسی قرار دهید. به این صورت می توانید یک خرید موفق و عالی را تجربه کنید. قیمت این محصول با توجه به آهن امروز متنوع است و باید در زمانی که قصد خرید دارید از آن ها اطلاع کسب کنید.

ضخامت تیر آهن نیز در تعیین قیمت آن بی تاثیر نیست. همچنین بهتر است بدانید که کارخانه ای که به صورت بدون واسطه و مستقیم به عرضه این محصول بپردازد، بدون شک قیمت پایین تری را ارائه می دهد. پس می توانید از قیمت روز در سایت مورد نظر اطلاع کسب کنید. به اینصورت می توانید خرید آگاهانه داشته باشید.

کلام آخر

با توجه به تمامی مواردی که در این مقاله سعی کردیم به شما بگوییم، این نوع تیرآهن از دسته پرمصرف ترین ها مصرف می شود که می توان گفت قیمت تیرآهن 14 نسبت به سایر انواع این مصالح بیشتر است. اما در این فروشگاه می توانید آن ها را در کمترین قیمت تهیه کنید. چرا که بدون واسطه عرضه می شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید
    تماس مستقیم