اخبار آرمین فولاد

خرید نبشی در مازندران

توسط آهن آلاتدر 26 شهریور 1402

انواع نبشی کدام اند؟

یکی از مهمترین مصالح ساختمانی، نبشی است که در انواع متنوعی طراحی و ساخته شده است. با توجه به اهمیت کیفیت این محصول، باید به دنبال خرید آن از یک برند شناخته شده باشید. بنابراین می توانید راحت ترین خرید نبشی در مازندران را تجربه کنید. این تجهیزات برای کاربردهای خاصی استفاده می شوند که بهتر است قبل از خرید راجع به آن تحقیق کرده و نوع محصول مورد نیاز خود را مشخص کنید.

چند نوع نبشی داریم؟

از انواع پروفیل های ریز نقش در ساختمان سازی می توان به نبشی ها اشاره کرد که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شوند. این محصولات در سازه های فلزی زیادی به کار برده می شوند و به وسیله مهندسین به شکل های متنوع به کار برده می شوند.

نبشی به نام سپری نیز شناخته شده است که به صورت مرکب نیز می تواند به کار برده شود. نبش در اصل به معنای کج و پیچ است که این ویژگی در طراحی ظاهری این تجهیزات نیز به کار برده شده اند. پس انواع نبشی به صورت یک پیچ یا سوق طراحی شده اند.

وظیفه اصلی که نبشی ها به عهده دارند، اتصال دو قسمت فلزی به یکدیگر می باشد. از آن ها برای متصل کردن پل به ستون و صفحات به ستون ها استفاده می شود. برای ساخت خر پا نیز از این تجهیزات کمک گرفته می شود. به صورت کلی می توانید به خرید نبشی در مازندران با کیفیت درجه یک بپردازید.

نبشی از نظر ظاهر

از نظر شکل ظاهری می توان نبشی ها را در تنوع زیادی تقسیم بندی کرد. بنابراین بهتر است که با آن ها آشنا شوید تا بتوانید یک خرید ایده آل برای پروژه خود داشته باشید. به صورت کلی می توان از لحاظ ظاهری نبشی ها را به شکل زیر دسته بندی کرد:

  • نبشی بال مساوی: این نوع نبشی به صورت هم اندازه و عمود بر یکدیگر ساخته شده اند که شبیه به V یا Y هستند. این نبشی در انواع اسپیرال نیز موجود است که در انواع روش های فابریک و پرسی ساخته می شود و انعطاف پذیری فوق العاده بالایی دارد. همچنین طول عمر آن زیاد است.
  • نبشی بال نامساوی: این نوع نبشی دارای بال های مساوی نیست و یکی از بال ها از دیگری بزرگتر است. شکل ظاهری آن به صورت Lمانند می باشد و در اندازه های استاندارد قابل تهیه کردن است.

نبشی از نظر روش تولید

با توجه به اینکه یکبار به این موضوع اشاره شد، در خرید نبشی در مازندران بهتر است بدانید که این محصول در روش های تولید شامل روش های زیر می باشند که به شکل موارد زیر هستند:

  • نبشی پرسی: این نوع نبشی از ورق استفاده می شود. در تولید آن از دستگاه رول فرمینگ کمک گرفته می شود که از آن برای پرس کردن ورق های فولادی که برش خورده اند استفاده می گردد. همچنین در سریع ترین زمان تولید می شوند.
  • نبشی فابریک: بر خلاق روش پرسی، این نبشی از شمش ساخته می شود. به این صورت که آن ها را وارد کوره حرارتی کرده و از قفسه های مخصوص عبور می دهند. در این روش مقطع آن ها کاهش پیدا کرده و ساخته می شوند.
  • نبشی کرنربید: در خرید نبشی در مازندران بهتر است بدانید که این طراحی از نبشی در ساخت کناف ساختمان کاربرد دارد. همچنین در ستون کاذب، دیوارها و غیره قابل استفاده هستند. آن ها در تنوع زیادی روانه بازار شده اند و در شکل های متنوع C، U و L25 و غیره طراحی شده است.
  • نبشی آلومینیومی نوع دیگری از انواع این محصول می باشد که از دو روش پرس و فابریک ساخته می شود. همچنین دارای حمل آسان و وزن سبک می باشد. این محصول در برابر خوردگی مقاوم است و پوسیده نمی شود.

راهنمای خرید نبشی

زمانی که برای خرید انواع نبشی از مرکز خرید نبشی در مازندران اقدام کردید، بهتر است که به نکات مهمی توجه کنید. از جمله مهمترین نکات در راهنمای خرید این محصول مهم و حیاتی در ساختمان سازی، توجه به کیفیت و جنس محصول، روش تولید، نوع نبشی، برند تولید کننده، وزن و ابعاد و اندازه آن و در نتیجه هدف از خرید نبشی می باشد.

پس با توجه به مواد ذکر شده می توانید یک نبشی کاربردی و با کیفیت تضمین شده را تهیه کنید. این مرکز خرید بدون واسطه بهترین انواع این محصولات را در اختیار شما قرار می دهد. پس می توانید آن ها را در کیفیت تضمین شده تهیه و خریداری کنید.

محاسبه قیمت نبشی در مرکز خرید مازندران

بهتر است بدانید که از مهمترین عوامل در خرید نبشی در مازندران قیمتی است که برای آن محاسبه می گردد. قیمت در واقع مهمترین شاخصه در خرید این محصول به حساب می آید. از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت این محصول، می توان به عوامل مهمی که در ادامه به آن ها اشاره می شود اشاره کرد.

کیفیت محصول، نوع نبشی، جزئیات محصول، ابعاد و اندازه، برند سازنده، میزان عرضه و تقاضای بازار، نوسانات ارز، خرید بدون واسطه، مرکز پخش قابل اعتماد و …. به روی قیمت  این محصول تاثیر مستقیم دارند. پس می توانید با خیال آسوده این محصولات را برای پروژه های خود از مرکز خرید مازندران تهیه کنید.

انواع تجهیزات ساختمان سازی و سازه های فلزی در این مرکز خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه عرضه می شوند. پس می توانید با کیفیت تضمین شده آن ها را تهیه کرده و یک خرید ایده آل داشته باشید. تنها کافی است هدف خود را از خرید این محصولات مشخص کنید.

کارشناسان مرکز خرید نبشی در مازندران در سریع ترین زمان به سفارشات شما رسیدگی می کنند. و می توانید آن ها را در اسرع وقت تحویل بگیرید. بهتر است قبل از خرید تحقیقات خود را به صورت کامل در رابطه با انواع این محصول انجام دهید.

کلام آخر

از مهمترین مصالح ساختمانی نبشی است که در روش های ذکر شده وارد بازار می شوند. از جمله کاربردهای رایج آن ها می توان به ساختن ستون، خرپا، سقف کرمیت و … اشاره کرد. تنها کافی است این محصول را در کیفیت تضمین شده تهیه کنید. خرید نبشی در مازندران یک خرید با پرداخت امن و مطمئن می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید
    تماس مستقیم