اخبار آرمین فولاد

خرید میلگرد در شمال

توسط آهن آلاتدر 23 مهر 1402

کاربردهای میلگرد

از پرمصرف ترین انواع آهن آلات، می توان به میلگردها اشاره کرد. که نقش مهمی را در ساختمان سازی بازی می کنند. بهتر است بدانید که با این وجود اهمیت این مقاطع فولادی، می توان از آن ها در کاربردهای زیادی استفاده کرد. در این صورت که خرید میلگرد در شمال توصیه می شود. چرا که تهیه کردن این مقاطع از یک فروشگاه معتبر بسیار الزامی می باشد.

خرید میلگرد در شمال

میلگرد چیست؟

به آن دسته از مقاطع فولادی مهمی که برای جبران مقاومت کششی پایین در بتن به کار برده می شوند، میلگرد گفته می شود. در واقع آن ها به نام آرماتور نیز شناخته شده اند. بهتر است بدانید که با توجه به اهمیت کاربرد این محصول، به هیچ عنوان در برابر آسیب ها و شرایط دچار تغییر نمی شود.

میلگردها از مهمترین و اصلی ترین مقاطع فولادی در ساختمان سازی محسوب می شوند. که باید از آن ها به صورت اصولی در ساختمان سازی بهره برد. چرا که تنها در این صورت باعث افزایش امنیت پروژه های ساختمان سازی می شود.

این محصول در انواع آجدار و ساده طراحی و تولید شده است. اغلب انواعی از میلگرد که در ساختمان به کار برده می شوند، از نوع آج دار هستند. بهتر است بدانید که میلگردها معمولا به شکل میله های بلند ساخته شده اند که می توانید آن ها را به راحتی در سایزبندی های متنوع از مرکز خرید میلگرد در شمال تهیه کنید.

مهمترین کاربردهای میلگرد چیست؟

از آنجایی که ساختمان سازی روز به روز با پیشرفت روز افزون همراه است، از میلگردها به صورت گسترده استفاده می شود. پس می توان گفت میلگردها نقش مهمی را به عهده دارند و بسیار حائز اهمیت می باشند. همچنین خرید میلگرد در شمال بسیار قابل توجه قرار گرفته است. به صورت اصولی می توان انواع میلگرد را با توجه به کاربردی که دارند، به شکل زیر دسته بندی کرد:

میلگردهای ساده

به صورت کلی نمونه ساده این میلگردها در شکل ظاهری یکنواخت طراحی شده اند. آن ها صاف و هم سطح هستند و در ابعاد مختلف 6 تا 50 میلی متر طراحی شده اند. از این دسته از مصالح معمولا برای ساخت درز انقباض اتوبان و فرودگاه استفاده می شود.

همچنین از آن ها برای جلوگیری از جمع شدگی و ترک در بتن نیز می توان بهره برد. این مصالح به راحتی نرم و خم می شوند و ساختار آن تحت برش قرار می گیرد. برای ساختمان های سنگین و سازه های پل، استفاده از این نوع میلگرد به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

میلگرد آجدار

انواع میلگردهای آج دار که به راحتی می توانید آن را از مرکز خرید میلگرد در شمال تهیه کنید، از پر استفاده ترین مقاطه فولادی محسوب می شوند. این مصالح به دلیل آج و زبری که از آن بهره مند است، کمک می کند تا بتن ریزی با مشکل روبرو نشود.

همچنین زمان بتن ریزی را به خوبی بین میلگرد و بتن ایجاد می کند. این دسته از مقاطع در سایزبندی های 6 تا 50 میلی متر به راحتی قابل تهیه و خریداری می باشند. پس از آن می توانید با خیال آسوده در پروژه های خود استفاده کنید.

میلگرد ترومکانیکی TMT آجدار

نمونه دیگری از انواع میلگردها، که از نظر کاربرد اهمیت دارند، نوع ترمومکانیکی است. این مقاطع فولادی در دمای بالا تولید شده و از مقاومت زیادی بهره مند هستند. در بتن ریزی معمولا به سراغ آن ها می روند. چرا که استحکام و انعطاف پذیری بالا و مقاومت ایده آلی دارند.

جوش پذیری و خم پذیری از مهمترین ویژگی های این میلگرد محسوب می شود. همچنین خاصیت ضد زنگ و ضد زلزله دارند که از آن ها در برابر دمای بالا می توان استفاده کرد. این در واقع از مهمترین ویژگی و کاربرد این دسته از میلگردها محسوب می گردد.

میلگرد آجدار HSD

از انواع میلگردهایی که مقاومت بالایی دارند، می توان به این نمونه اشاره کرد. این مقاطع از سطح مارپیچ و پیچیده بهره برده اند. همچنین دارای درصد جوش پذیری و انعطاف پذیری بالایی هستند. این محصول در سایزهای 4 تا 50 میلی متر قابل تهیه و خریداری  می باشد.

از آن ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند، در ساخت پل ها، ساختمان های صنعتی، سازه های تجاری و به صورت کلی هر نوع سازه دیگر استفاده می شود. تهیه کردن انواع این میلگرد از مرکز خرید میلگرد در شمال توصیه می شود.

قیمت روز میلگرد شمال

در زمان خرید میلگرد در شمال مهمترین شاخصه قیمتی است که به روی این مصالح گذاشته شده است. بنابراین به راحتی می توانید در سایت مورد نظر از قیمت روز آن ها اطلاع کسب کنید. بهتر است بدانید که این قیمت با توجه به فاکتورهای مهمی تعیین می گردد.

به صورت کلی می توان گفت که شرایط اقتصادی، نوسانات ارز و دلار، میزان عرضه و تقاضا، نوع و سایز میلگرد، برند سازنده، کیفیت ساخت، کارایی و مقاومت، قیمت نفت و … به صورت مستقیم به روی قیمت این محصول تاثیرگذار هستند.

پس می توانید با در نظر گرفتن تمامی این موارد، از قیمت روز این مقاطع در سایت مورد نظر اطلاع کسب کنید. با این وجود مرکز خرید شمال بهترین و به صرفه ترین قیمت را بدون واسطه برای محصولات خود در نظر گرفته است. پس می توانید یک خرید موفق را تجربه کنید.

اطلاع از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار به روی قیمت، باعث می شود تا از قیمت نهایی یک پروژه ساخت و ساز به راحتی اطلاع پیدا کنید. بهتر است بدانید که قیمت نهایی این مقاطع را عوامل خارجی تعیین می کنند که شامل نوسانات ارز و .. می باشند.

به این ترتیب برندهای متنوع قیمت های متفاوتی را برای انواع محصولات خود در نظر می گیرند. اما می توانید با خیال آسوده و در مناسب ترین قیمت به خرید میلگرد در شمال بپردازید و یک خرید موفق را تجربه کنید.

کلام آخر

خرید میلگرد در شمال به شما کمک می کند تا بتوانید کیفیت پروژه ساختمان سازی خود را بالا ببرید. چرا که این مرکز خرید انواع این مقاطع را با کیفیت تضمین شده و با مناسب ترین قیمت در  اختیار شما عزیزان قرار می دهد. پس می توانید به یک خرید مطمئن و با پرداختی امن دست پیدا کنید. می توانید به راحتی وارد سایت فروشگاه شده و سفارش خود را به کمک کارشناسان ثبت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید
    تماس مستقیم