اخبار آرمین فولاد

خرید لچکی از بابل

توسط آهن آلاتدر 24 آبان 1402

خرید لچکی از بابل

یکی از مهمترین تجهیزات و قطعاتی که در ساختمان سازی به صورت گسترده از آن استفاده می شود، لچکی می باشد. این محصول مهم و حیاتی توسط برندهای زیادی عرضه می شود. اما به دلیل کاربرد مهمی که دارد، باید از یک فروشگاه شناخته شده و معتبر تهیه و خریداری شود. به این منظور بهتر است که خرید لچکی از بابل را تجربه کنید که به نفع شما خواهد بود.

دریاره لچکی بیشتر بدانید!

به صورت کلی یکی از انواع صفحه های کم ضخامت که از فولاد ساخته می شود به نام لچکی شناخته شده است. این محصول در انواع مدل های مثلث، مربع و مستطیل طراحی و ساخته می شود. این محصول در انواع سازه ها ایفای نقش می کند و بسیار اهمیت دارد.

از مهمترین ویژگی های آن ها می توان به این اشاره کرد که به تقویت خرپاهای سقفی می پردازند. همچنین از کاربردهای آن ها می توان به استفاده در اتصال تیرها و شاه تیرها اشاره کرد. در واقع این محصول کیفیت اتصالات سازه را افزایش می دهد و آن را مقاوم و مستحکم می کند.

بهتر است بدانید که جنس آن با توجه به کاربردی که دارد متفاوت است و مقاومت عالی را در سازه ها در مقابل نیروهای خمشی به عمل می آورد. این محصول به روش های متنوعی تولید می شود که می توان به صورت کلی آن ها را به دو روش دسته بندی کرد:

 • روش تولید گرم که در آن از برش های لیزر و یا هوا برش استفاده می شود. در این روش محل برش با حرارت بالا ذوب شده و برش صورت می گیرد.
 • روش تولید سرد که در آن نیروی برشی زیاد ایجاد می شود و باعث تولید این محصول می گردد. در اصل در بیشتر مواقع برای این کار به سراغ گیوتین می روند.

انواع لچکی چیست؟

به صورت کلی لچکی بر اساس جنس و متریالی که از آن ها ساخته می شود، در انواع متنوعی تولید می گردد. که  هر یک از آن ها از ویژگی و مشخصات مهمی بهره مند است. از جمله مهمترین انواع این محصول که به راحتی می توانید خرید آن ها را از مرکز خرید لچکی از بابل تجربه کنید، به صورت زیر است:

 • لچکی تولید شده با روش سرد که از نوع معمولی این محصول می باشد.
 • لچکی هایی که از ورق گالوانیزه که ضد زنگ است تولید می شوند و خوردگی را تا حد زیادی کاهش می دهند.
 • لچکی مسی که در ساخت خود از متریال مس بهره برده است. دارای ظاهر زیبا می باشد ولی در سازه های کوچک استفاده می شود. چرا که بیشتر به درد زمانی می خورد که قصد دارد در معرض دید قرار بگیرد.
 • لچکی آلومینیومی که نمونه دیگری محسوب می شود. این محصول از کارایی مهمی برخوردار است و در سازه های کوچک مانند نوع مسی ایفای نقش می کند.
 • لچکی فشرده، غیر فشرده، گسترده، دو لچکی و .. که بر اساس نوع کاربرد ساختمان سازی استفاده و تهیه می شوند.

خرید لچکی از بابل

با توجه به اهمیت این محصول، بهتر است که خرید لچکی از بابل را تجربه کنید. این کارخانه به دلیل آنکه این محصول را به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه عرضه می کند، برای آن کمترین قیمت را در نظر می گیرد. در واقع این کارخانه برای جلب رضایت مشتریان بهترین کیفیت را ارائه می دهد.

به صورت کلی می توانید با خیال راحت خرید این محصول از فروشگاه بابل را در کمترین زمان بدون معطلی انجام دهید. کارشناسان به شما در داشتن یک خرید عالی کمک می کنند. تنها کافی است در زمان خرید، هدف خود را از کاربرد این محصول مشخص کنید.

چرا که این به شما در داشتن یک خرید عالی کمک می کند. خرید این محصول از بابل، به معنای دریافت با کیفیت ترین نوع محصول و با تضمین کیفیت و قیمت می باشد. بهتر است قبل از هر چیزی ابتدا مشخص کنید که قرار است از آن در چه صنایعی استفاده شود.

کارایی لچکی در چیست؟

از جمله مهمترین مواردی که می توانید برای آن ها خرید لچکی از بابل را انجام دهید، شامل کاربردهای ذکر شده در زیر می باشند:

 • استفاده از لچکی برای تقویت کردن خرپاهای سقف چوبی
 • برای اتصال تیرها و شاه تیر به ستون که استحکام و مقاومت آن را به همراه دارد.
 • اتصال دادن اعضای خرپا به یکدیگر
 • مقاوم ساختن سازه هایی که قادر به تحمل وزن زیاد نیستند.
 • اتصال اجزای پل به یکدیگر
 • آب بند کردن سدها
 • و …

بهتر است بدانید که کاربرد این دسته از محصولات به صورت گسترده است. پس نمی توان برای کارایی آن ها محدودیتی در نظر گرفت. به این ترتیب انواع متنوعی از لچکی طراحی و تولید شده است که می توانید از آن ها اطلاع کسب کنید تا بتوانید یک خرید موفق را تجربه نمایید.

قیمت لچکی به چه صورت محاسبه می شود؟

زمانی که به خرید لچکی از بابل می پردازید، بهترین فاکتور در خرید این محصولات، قیمتی است که برای آن ها در نظر گرفته می شود. بهتر است بدانید که قیمت آن ها به عوامل مهمی وابسته است. از جمله مهمترین این عوامل شامل جنس و متریال ساخت محصول، برند سازنده، استانداردهای تولید شده، روش تولید و … اشاره کرد.

بهتر است بدانید که میزان عرضه و تقاضا، نوسانات ارز و نیاز بازار به این محصول در ساختمان سازی نیز به صورت مستقیم به روی قیمت آن تاثیرگذار هستند. البته خرید این محصولات از بابل؛ به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد.

این به صورت چشم گیری هزینه و قیمت این محصولات را برای شما کاهش می دهد. پس می توانید یک خرید عالی و با کیفیت تضمین شده را تجربه کنید.

کلام آخر

از دسته محصولات مورد نیاز در ساختمان سازی، لچکی است که استفاده از آن از اهمیت زیادی برخوردار است. بر این اساس، بهتر است بدانید که می توانید با مراجعه به مرکز خرید لچکی از بابل بهترین نوع این محصولات را با عالی ترین قیمت برای پروژه خود تهیه کنید. خرید از بابل به معنای افزایش کیفیت پروژه شماست که پیشنهاد می شود و می توانید از مزایای آن بهره مند شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید
  تماس مستقیم