اخبار آرمین فولاد

توری مرغی گالوانیزه

توسط آهن آلاتدر 18 آذر 1402

 توری مرغی گالوانیزه

از انواع تجهیزات مهمی که در ساختمان سازی به کار برده می شود، توری مرغی است. به نظرم کسی نیست که با این محصول آشنایی نداشته باشد. چرا که به صورت گسترده در صنایع و در مصارف زیادی از این نوع توری استفاده می شود. نمونه پرکاربردی از آن ها توری مرغی گالوانیزه است که در تنوع زیادی طراحی و ساخته شده است. پس بهتر است که در ادامه برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه شوید تا یک خرید عالی داشته باشید.

منظور گالوانیزه شدن توری مرغی چیست؟

شبکه ای از انواع سیم های مفتول شده را توری مرغی می گویند. این توری در انواع متریال های متنوعی ساخته می شود و کیفیت های متنوعی دارند. یکی از انواع توری های مرغی می توان به نوع گالوانیزه آن اشاره کرد که از کیفیت تضمین شده ای بهره مند است.

بهتر است بدانید که توری مرغی گالوانیزه به روی های سرد و گرم تولید می شوند که در واقع نازک ترین توری می باشند که از قابلیت نصب آسانی بهره مند هستند. در واقع این توری در استخر روی و آهن غوطه ور شده است که مقاومت آن را افزایش می دهد.

به همین دلیل است که به آن توری گالوانیزه مرغی گفته می شود. این توری ها از کاربردهای متنوعی بهره مند است که می توانید به صورت گسترده از آن ها استفاده کنید. همچنین این توری به صورت رول های متنوعی در اندازه های مختلف ساخته شده است که می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را تهیه کنید.

این توری در انواع ضخامت های 22، 24، 25 و 42 میکرون ساخته شده است که می توانید از آن در هر کاربردی استفاده کنید. این توری از مزایای زیادی بهره مند است که می توانید از آن ها بهره مند شوید. واین نوع توری در انواع روش های سرد و گرم به صورت تورسی پرسی، توری فنس یا حصارکشی، توری گابیون، توری مش و … ساخته شده است.

مزایای استفاده از توری گالوانیزه مرغی چیست؟

از جمله مهمترین دلایلی که استفاده از توری مرغی گالوانیزه را برای شما رایج کرده است، می توان به مزایایی اشاره کرد که این توری از آن ها بهره مند است. از جمله مهمترین این مزایا می توان به این اشاره کرد که از مقاومت بالایی در برابر ضربه، زنگ زدگی، رطوبت و خوردگی بهره مند است.

همچنین با توجه به مقاومت بالایی که این توری دارد از آن می توانید به راحتی در شهرهای شمالی کشور استفاده کنید. این توری از حصارکشی دقیق بهره مند است که از آن در زمین های کشاورزی و باغی می توانید به راحتی استفاده کنید.

این نوع توری از وزن سبکی بهره مند است که به راحتی می توانید آن را نصب و اجرا کنید. واین نوع توری در عین حال از جابجایی راحتی برخوردار است و دارای قیمت مناسبی می باشد که با خیال آسوده می توانید از آن ها استفاده کنید.

این نوع توری برای نگهداری انواع حیوانات نیز مناسب است و می توانید از آن به راحتی استفاده کنید. این محصول کارآمد است و برای انواع نیازهای عمرانی و صنایع و ساخت و ساز مناسب است. از جمله مهمترین ویژگی های این تور می توان به این اشاره کرد که در مقابل رطوبت مقاومت بالایی دارد.

قیمت توری گالوانیزه مرغی به چه صورت محاسبه می شود؟

یکی از مهمترین عواملی که در خرید این توری حائز اهمیت است، این است که برای قیمت آن عوامل مهمی تاثیرگذار هستند. از جمله مهمترین فاکتورهایی که به روی قیمت این محصول تاثیرگذار است، می توان به کیفیت، متریال ساخت، روش تولید، مقاومت محصول، مشخصات فنی و … اشاره کرد.

به این صورت تمامی این موارد به روی قیمت این محصول تاثیرگذار هستند. پس می توانید استعلام قیمت روز این محصول را در سایت گرفته و یک خرید به صرفه و معتبر داشته باشید. قیمت این نوع توری با توجه به ابعاد و اندازه، ضخامت و کیفیت محصول نیز تعیین می گردد.

پس می توانید این محصول را در قیمت های روز از سایت مورد نظر تهیه و خریداری کنید. قیمت توری مرغی گالوانیزه با توجه به کیفیتی که دارد، در این سایت بسیار به صرفه و مناسب می باشد. پس می توانید بهترین نوع محصول را تهیه و خریداری کنید.

کاربرد توری گالوانیزه مرغی

به صورت کلی نمی توان برای کاربرد این نوع محصول محدودیت در نظر گرفت. چرا که بسیار به کار برده می شود و از اهمیت زیادی بهره مند است. این توری از کیفیت ساخت بالایی برخوردار گشته است و در صنایع زیادی ایفای نقش می کند.

در واقع این توری نقش مهمی را در محافظت و دیوارکشی بازی می کند. این توری در صنایع کشاورزی و بسته بندی میوه به کار برده می شود. همچنین نقش مهمی را در ساخت و سازهای ساختمانی ایفا می کند. این توری از قابلیت قابل شستشو بهره مند است و به خوبی مقاوم است.

از آن برای حصارکشی حیوانات نیز می توان استفاده کرد. لازم است بدانید که به دلیل مقاومت بالایی که دارد، برای انواع حیوانات می توانید به سراغ نصب و اجرای این توری بروید. به صورت کلی محدوده استفاده آن بسیار زیاد می باشد و نمی توان برای آن محدویت در نظر گرفت.

نکات مهم در  خرید توری گالوانیزه مرغی

از جمله مهمترین نکاتی که در خرید توری مرغی گالوانیزه باید به آن ها توجه کنید تا یک خرید عالی داشته باشید، می توان به موارد مهمی از جمله رول توری اشاره کرد که نباید تکه تکه باشد. همچنین توری باید به صورت بسته بندی شده و در نایلون ارائه گردد.

این محصول باید از شبکه های مرغی یکسان بهره برده باشد و بافت منظم و یکسانی داشته باشد. لازم است بدانید که بهره مندی از گواهی استاندارد و ابعاد و اندازه مطابق با نیاز خود نیز بسیار اهمیت دارد.

کلام آخر

برای خرید توری مرغی بهتر است که دقت داشته باشید تا بتوانید یک خرید عالی و هوشمندانه را تجربه کنید. توری مرغی گالوانیزه از بهترین انواع محصولات است که کیفیت ساخت بالایی را ارائه می دهد و می توانید از طریق آن به بهترین کارایی دست پیدا کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید
    تماس مستقیم